O nás

Jsme specialisté na brzdy, spojky
a třecí materiály

Jsme rodinná firma specializující se na brzdy, spojky a jejich příslušenství.  Naše produkty dlouhodobě a spolehlivě slouží provozovatelům automobilů, motocyklů, strojů, stavební mechanizace i kolejových vozidel. Za 28 let působení v oboru jsme získali adekvátní zkušenosti a vybudovali si příslušné zázemí včetně vlastních výrobních kapacit. Díky tomu jsme schopni pokrýt široký záběr potřeb našich klientů od renovací malých čelistí pro motocykly přes aplikace spojkových obložení průmyslových strojů až po brzdy používané v nejprestižnějších sériích motorsportu.

Tento web je v tuto chvíli ještě ve stadiu vývoje a neobsahuje všechny potřebné informace a odkazy. Na jeho finalizace pracujeme, v případě jakýchkoliv dotazů nás tedy prosím neváhejte kontaktovat. E-shop nyní obsahuje primárně kompletní portfolio značky Ferodo včetně komodity racing a motocyků a postupně příbývají desítky položek pro sportovní brzdy a spojky. Primárně jde o položky, které držíme většino skladem. Taktéž již e-shop obsahuje nejvíce populární položky pro historické motocykly a automobily. Ohledně jakýchkoliv dalších dílů případné dotazy zodpovíme. Děkujeme a těšíme se na spolupráci.

proč spolupracovat s námi

 • Dodáváme spojky a brzdy ve špičkové kvalitě.
 • Provozujeme vlastní výrobu komponentů a provádíme potřebné úpravy třecích materiálů včetně jejich aplikací.
 • Atypické aplikace třecích materiálů provádíme po důkladném prozkoumání konkrétního případu. Na základě těchto zjištění volíme nejvhodnější technologický postup.
 • Za naši práci hovoří stovky spokojených klientů.
 • Dlouhodobě spolupracujeme se špičkovými sportovními týmy, průmyslovými podniky i renomovanými restauratéry historických vozů.

jak dosahujeme našich výsledků
a pomáháme k vašim úspěchům

 • Pracují u nás profesionálové s praxí přes 40 let v oboru třecích materiálů.
 • Zkušenosti z extrémního zatížení třecích materiálů v motorsportu přenášíme do běžné praxe.
 • Předáváme zkušenosti mladším a garantujeme tak kvalitu našich výrobků i do budoucna.
 • Nic nám není cizí – běžné motocykly a automobily, mechanizace, kolejová vozidla, speciální aplikace i motorsport.
 • Víme, že spokojení zákazníci se budou rádi vracet.

naši klienti už ví, co od nás mohou čekat

 • Škoda Motorsport factory team
 • Scuderia Praha
 • Korno Motorsport – Karel Trojan
 • Jipocar Racing – Martin Prokop

Naši partneři nám důvěřují

AP Racing
 
Brembo Racing
 
brzdové destičky high performance CL Brakes - Carbone Lorraine
 
Endless
 
 
Alcon
 
BPS Racing
 
DBA
 
Ferodo
 
Frenos
 
Galfer
 
HAWK
 
Helix
 
Isibond
 
Millers Oil
 
National
 
RedTop
 
Rensport
 
Sachs Performance
 
SuperB
 
Willewood
 
Whiteline
 
Wurth
 
XtremeOutback
 
Xtreme
 
GiroDisc
 
PFC brakes
 
Stoptech
 

 

Potřebujete vědět ještě víc? Zeptejte se!

Rádi odpovíme na Vaše otázky. Vždy se snažíme připravit ideální návrh řešení pro Vaši konkrétní aplikaci třecích materiálů. Ideální neznamená nejlevnější. Stojíme si za správným poměrem kvality a ceny. Výsledný produkt je u nás poplatný své kvalitě a technologickým postupům. 

Neváhejte a kontakutujte nás na telefonu 494 321 321, na e-mailu obchod@renovak.cz nebo prostřednictvím tohoto formuláře. Pro veškeré případné dotazy ohledně dodacích lhůt, cen atd. vždy prosím uvádějte pokud možno co nejvíce doprovodných informací, v případě vozů přesné označení modelu, u průmyslových či jiných atypických aplikací požadované rozměry, typ aplikace atd. V případě nových dílů najdete spousty položek přímo v našem e-shopu, nehledejte v něm ceny renovací a dalších atypů. Tyto věci řešíme individuálně. 

Položky označené * jsou povinné.