Upravit stránku

Vítejte na novém webu Renovak Kostelec nad Orlicí s.r.o. ! Stránky jsou ve stadiu vývoje a neobsahují zatím kompletní informace. Děkujeme za pochopení.
V případě dotazů nás prosím neváhejte kontaktovat. 

Jsme specialisté na brzdy, spojky a třecí materiály

Jsme rodinná firma specializující se na brzdy, spojky a jejich příslušenství.  Naše produkty slouží provozovatelům automobilů, motocyklů, strojů, stavební mechanizace i kolejových vozidel. Za 30 let působení v oboru jsme získali adekvátní zkušenosti a vybudovali si příslušné zázemí včetně vlastních výrobních kapacit. Díky tomu jsme schopni pokrýt široký záběr potřeb našich klientů od renovací malých čelistí pro motocykly přes aplikace spojkových obložení průmyslových strojů až po brzdy používané v nejprestižnějších sériích motorsportu. V našem portfoliu najdete jak díly pro současné vozy a stroje, tak i brzdové, spojkové a další díly vyžadující třecí materiály pro auto a moto oldtimers.

E-shop obsahuje především kompletní portfolio brzdových destiček a kotoučů Ferodo, včetně racing a moto divize, spojkové sady National včetně jejich upgrade na HDS verzi pro vyšší výkony, brzdy, spojky a příslušenství pro motorsport, výběr dílů pro oltimers. V oblasti brzdových a spojkových materiálů v e-shopu ve sportovní sekci najdete produkty renomovaných značek jakou jsou například brzdy Brembo Racing, Ferodo Racing, Endless Brakes Technology, Wilwood, CL Brakes, Performance Friction, Helix Autosport, Sachs Performance a další. Nedílnou součástí je produkce závodních spojkových lamel pod vlastní značkou Rensport. Pro sportovní / tuningové účely vyrábíme spojkové lamely Rensport Dual Friction. 

Prodej standardních či sportovních materiálů pro brzdy a spojky přes e-shop není zdaleka naší jedinou činností. Nedílnou součástí programu firmy od jejích založení jsou renovace dílů brzd, spojek a aplikace třecích materiálů pro různé obory. Ve většina případů se jedná o specializovanou kusovou výrobu či individuální renovace, proto tento sortiment nemůže být zdaleka obsažen v našem e-shopu a řeší se individuálně. Provádíme renovace a výrobu spojkových lamel včetně příslušenství jako třecích kroužků, renovace brzdových čelistí, přesné broušení brzdových čelistí na zakázku a další.   Renovace spojkových lamel pro běžné soudobé spojky s použitím vysokozátěžových sportovních materiálů na organické bázi jsou v současné době prováděny taktéž expresním způsobem na počkání. Více informací ohledně renovací zde.

Pokud nenajdete to, co Vás zajímá, neváhejte nás prosím kontaktovat. Děkujeme a těšíme se na spolupráci.

  Proč spolupracovat s námi

  • Dodáváme kvalitní spojky a brzdy 
  • Provozujeme vlastní výrobu komponentů a provádíme potřebné úpravy třecích materiálů včetně jejich aplikací.
  • Atypické aplikace třecích materiálů provádíme po důkladném prozkoumání konkrétního případu. Na základě těchto zjištění volíme vhodný technologický postup.
  • Dlouhodobě spolupracujeme se sportovními týmy, dopravními a průmyslovými podniky i renomovanými restauratéry historických vozů. Naše portfolio tedy zahrnuje jak současné aplikace, tak položky pro moto a auto oldtimers
  • Náš tým tvoří stálí pracovníci spjatí se začátky založení firmy.
  • Zkušenosti z extrémního zatížení třecích materiálů v motorsportu přenášíme do běžné praxe.Nic nám není cizí – běžné motocykly a automobily, mechanizace, kolejová vozidla, speciální aplikace i motorsport. Víme, že spokojení zákazníci se budou rádi vracet.

  Reference

  • Škoda Motorsport factory team
  • Scuderia Praha
  • Korno Motorsport – Karel Trojan
  • Jipocar Racing – Martin Prokop
  • a další

  Soubory je stažení

  Distribuce

  Kontaktujte nás a zeptejte se !

  Rádi odpovíme na Vaše otázky. Vždy se snažíme připravit návrh řešení pro Vaši konkrétní aplikaci třecích materiálů. Ideální neznamená nejlevnější. Stojíme si za správným poměrem kvality a ceny. Výsledný produkt je u nás poplatný své kvalitě a technologickým postupům. 

  Neváhejte a kontaktujte nás na telefonu 494 321 321, na e-mailu obchod@renovak.cz nebo prostřednictvím tohoto formuláře. Pro veškeré případné dotazy ohledně dodacích lhůt, cen atd. vždy prosím uvádějte pokud možno co nejvíce doprovodných informací, v případě vozů přesné označení modelu, u průmyslových či jiných atypických aplikací požadované rozměry, typ aplikace atd. V případě nových dílů najdete spousty položek přímo v našem e-shopu, nehledejte v něm ceny renovací a dalších atypů. Tyto věci řešíme individuálně.

  • Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.