Brzdové destičky Endless - dle aplikacíPotřebujete vyřešit pořádně brzdný účinnek na Vašem STIíčku, EVu či GTerku a nehcete jít cestou přestavby celých brzd na velký kit ? V tom případě pro Vás Endless znamená optimální řešení ! Samozřejmě ne jen pro tyto uvedené vozy. Většina těchto sportovních vozů s relativně vyšší hmotností představuje pro brzdy extrémní zatížení a to právě díky kombinaci vysoké rychlosti, velké váhy a ve většině případů standardní konstrukci jednodílných kotoučů, které neumožňují adekvátní rozložení tepla právě díky absenci výhod vyplývajících z dvoudílných konstrukcí. Díky tomu se právě materiál destiček stává alfou a omegou a to nejen z hlediska výkonu brzd, ale také i z hlediska životnosti kotoučů. 

Endless tak představuje jednu z nejlevnějších a přitom nejjednodušších cest řešení problémů. Díky rychlé odezvě a okamžitému nástupu a to bez vzestupu teplot nad přijatelnou míru zkrátíte podstatně dobu nutnou k brzdění / stání na pedálu, čímž celý brzdový systém výrazně šetříte mimo jiné právě z teplotního hlediska a dosáhnete tak větší životnosti kotoučů. Další výhoda je rezistence destiček Endless vůči případnému zapečení částí směsi do pórů kotoučů a tím pádem opět eliminace případného rizika klepání do volantu či do pedálu. A v neposlední řadě samozřejmě vylepšíte svůj čas na okruhu či oblíbené RZ.

Vyzkoušejte na Vaše STI, EVO, M2 či jakýkoliv jiný vůz třeba směsi jako Endless ME20/ME22/MX72/TRZ-S či další a přesvědčte se !

Endless Brakes Technology - brzdové destičky Endless - řešení pro Vás brzdový systém bez nutnosti upgrade na jiné typy dílů !

loading

Arai Motorsport s materiály Endless