Spojkové sady a díly National Autoparts

Dodáváme kompletní spojkové sady renomovaného anglického výrobce National Autoparts pro všechny typy osobních vozů. Konkrétní ceny a dostupnost pro Váš vůz najdete v e-shopu standardním vyhledáváním přes aplikace v menu "osobní automobily".  V nabídce jsou jak sady bez setrvačníků, tak i případně se setrvačníky a nechybí ani možnost případného výkonnostního upgrade u vybraných referencí na celé sady z verze s dvouhmotnostním setrvačníkem na verzi s jednohmotnostním setrvačníkem.

Naši specializací je případné výkonnostní vylepšení nových kitů pomocí aplikace heavy duty spojkového obložení HDS-57 i na nové sety z nabídky této značky. Tyto sety pak následně v e-shopu najdete jako alternativu k danému výchozímu produktu se značením HDS. Pakliže disponujeme skladovou zásobou pro běžný daný kit, tak na e-shopu najdete pro verzi HDS dodácí lhůtu 48 hodin, což odpovídá 2 dnům nutným pro výměnu obložení za heavy duty verzi.

VEŠKERÉ TYPY SPOJKOVÝCH SAD NATIONAL AUTOPARTS VČETNĚ VERZÍ PO UPGRADE / PŘEOBLOŽENÍ LAMEL NA VYSOKOZÁTĚŽOVÉ POUŽITÍ S TŘECÍM MATERIÁL HDS-57 on-line v e-shopu (v sekci Osobní automobily se po výběru modelu vozu proklikáte až na požadovaný díl včetně dostupnosti a ceny)

NAP spojky NAP spojky NAP spojky

Od značky National Autoparts máme v portofoliu taktéž sportovní brzdové kotoučů s různými typy drážkovaní a děrovaní včetně antikorozní úpravy black coated za velice příznivé ceny. Široký rozsah aplikací. Tyto brzdové kotouče jsou vyzkoušeny v kombinaci s různými brzdovými destičkami pro vyšší zatížení včetně testu dlouhodobé životnosti jako například Ferodo DS Perfomance a DS2500, CL Brakes RC5+, PFC Z rated a další.  Stejně jako v případě spojkových setů  -  on-line v e-shopu (v sekci Osobní automobily se po výběru modelu vozu proklikáte až na požadovaný díl včetně dostupnosti a ceny)

Sportovní brzdové kotouče NAP Performance