Renovace spojkových lamel, brzdových čelistí, aplikace třecích materiálů

Profesionálně renovujeme, upravujeme a vyrábíme spojkové komponenty a komplety pro soudobé i historické automobily, renovujeme spojkové lamely pro zemědělskou mechanizaci, stavební techniku a další vozidla. Používáme moderní bezazbestové třecí materiály. Našimi dodavateli jsou přední světoví výrobci. Technologii výroby a aplikací volíme dle požadavků zákazníka. Pro sportovní vozy, včetně oldtimers, používáme speciální materiály s optimálním třecím koeficientem a zvýšenou tepelnou odolností. 

Renovace standardních spojkových lamel pro soudobé vozy s použitím vysokozátěžového materiálu HDS-57 provádíme ve většině případů expresním způsobem na počkání. 

Renovace spojkové lamely Audi A6 2.5 TDI renovace spojkové lamely Deutz DX-6.50 Renovace spojkové lamely Kaipan Ford
Renovace SL Audi A6 2.5 TDI renovace spojkové lamely Deutz DX-6.50 Renovace spojkové lamely Kaipan Ford
Renovace spojkové lamely Audi A6 3.0 renovace odstředivé spojky RC Moto Renovace spojková lamela Škoda Fabia RS HDS-57
Renovace spojkové lamely Audi A6 3.0 Renovace odstředivé spojky RC Moto Renovace spojkové lamely Škoda Fabia RS HDS-57

 Spojky pro zvýšenou zátěž a lehký tunning

Vyrábíme, upravujeme a renovujeme spojkové lamely pro vozidla se zvýšenou zátěží nebo lehkými tunnigovými úpravami. Pro tyto případy, kdy je v běžném silničním provozu požadován přenos vyššího kroutícího momentu současně s vyšší tepelnou stabilitou, používáme speciální třecí materiály od renomovaných výrobců. Spojky či sady připravíme přesně podle 
Vašich požadavků. Poskytujeme technickou podporu pro ideální materiální a ekonomickou volbu komponentů,včetně ložisek a vypínačů. Díky vlastní výrobě a rozsáhlému skladu, jsme schopni rychle reagovat na požadavky zákazníků. 

 

Honda CRW - sada spojkových lamel do diferenciálu Spojková lamela Opel Astra OPC renovace spojkové lamely John Deere