Spanish F4 2019 season


logo_PFC_Performance_Friction_Brakes    Spanish Formula 4 - PFC official brakes supplier

F4 SPAIN - POSLEDNÍ  ZÁVOD NA OKRUHU V BARCELONĚ

Excelentní poslední závod Spanish Formula 4 šamiponátu na okruhu v Barceloně s 20 jezdci na startu a velice zajímavé souboje. Mezinárodní šampionát se závodníky z těchto zemí: Španělsko, Francie a Portugalsko. Mezinárodní teamy jako MP motorsport, Jenzer, Drivex a další. Jezdci z 11 zemí. Tento šampionát opět ukázal další pozitivní vývoj s dalšími očekáváními pro rok 2020.  Vítěz F4 Spain seriálu je z Argentiny, velice talentovaný Franco Colapinto, který konzisntně dominoval celému šampionátu. Druhé místo pro závodníka z Nizozemí - Gienn van Berlo a třetí španělský závodník Kallian Meyer. 

Nerea Martí

Velice zajímavé souboje se během celé sezóny odehrávali také v separátním hodnocení ženské kategorie. Napínavý duel mezi Belén Garcia (Global Racing Service) a Nerea Martí (Formula of Champions - Prague), kteří soutěžili o titul až do posledního závodu. Titul pro Belén García. Obě závodnice pokračují ve W Serii i během sezóny 2020.

PFC děkuje promotérům seriálu F4 Spanish Championship za spolupráci, teamy a jezdci jsou velice spokojeni s kvalitou dodávaných brzdových třecích materiálů. Děkujeme a těšíme se na sezónu 2020 !


Oficiální partneři Spanish Formula 4 Championship