Brembo Racing

BRzdové destičky brembo racing

Excellence Brembo. Ne jen pro brzdové destičky.

Značka Brembo přestavuje synonymum především pro perfektní kotouče a špičkové brzdové třmeny. Nicméně, Brembo Racing již řadu let produkuje taktéž vynikající brzdové destičky / třecí materiály schopné pracovat taktéž v těch nejtěžších podmínkách jako další výrobky této značky. Brzdové materiály destiček Brembo na bázi jak organické, tak také keramické, jsou k dispozici ve 4 různých směsích - Brembo RB 170, Brembo RB 340, Brembo RB 350 a Brembo RB 330 - perfektní charakteristika výkonu k uspokojení požadavků závodníků od sprint závodů až po náročné vytrvalostní podniky.

Při vývoji brzdových materiálů Brembo RB170, RB340, RB350 a RB330 bylo bráno v potaz ne jen jejich individuální použití pro každou směs jako takovou, ale i jejich případné různé kombinace. Produkce zahrnuje více jak 30 různých tvarů ne jen pro závodní brzdové třmeny Brembo, ale i pro další typy brzdových třmenů.

Brzdové destičky / třecí materiály Brembo Racing se podílely již na velké řadě vítězství v závodech, jako jsou například série Nascar, Prototype, GT, Formula 3, Endurance či v různých rally šampionátech.

brzdové destičky Brembo Racing RB170, RB340, RB350, RB330
___________________________________________________________________________________________________

BRZDOVÉ KOTOUČE BREMBO RACING

Brzdové kotouče Brembo Racing - záruka vysoké kvality

Značka Brembo vybavuje závodní vozy různých týmů napříč celým spektrem motoristických disciplín již více než 40 let. Výsledek ? Stovky vítězství v různých šampionátech.

Počínaje tímto řekněme DNA bodem, od extrémně přesného obrábění a striktních kvalitativních technickýh kontrol, Brembo nabízí extra širokou řadu brzdových kotoučů s různými typy větrání, typy povrchů (drážkování) a způsoby uchycení.

Volba typy drážkování může mít velice zásadní vliv na chování vozu. Právě z tohoto důvodu, v závislosti na dané aplikaci, Brembo zavedlo na trhu různé patentované typy drážkování pro konkrétní obrábění kotoučů. Díky těmto faktům tak mají závodní týmy po celém světě k dispozici různé možnosti kombinací kotoučů s různým povrchem drážkování, typy vnitřních ventilačních šachet a způsobů uchycení na středy. Důležitý fakt například u vývoje celých nových brzdových systémů.

brzdové kotouče Brembo Racing
___________________________________________________________________________________________________

brzdové třmeny Brembo racing

Široká řada brzdových třmenů včetně možností zakázkových sérií

Od roku 1975, kdy si Enzo Ferrari vybral brzdové třmeny Brembo pro jeho formulové vozy, urazilo Brembo obrovský kus cesty na poli vývoje a aplikací sportovních vysoce výkonných brzdových systémů. Jde o neustálý inovační proces, jehož součástí jsou pochopitelně i brzdové třmeny.

Technologie obrábění či tlakového lití. Řešení v podobě 2, 4 či 6 pístů. Fixace s pevnými či mobilním můstkem. Brzdové třmeny Brembo je možné díky jejich široké výrobní řada a varibilitám použít pro velkou škálu aplikací dle požadavků majitelů vozů či konstruktérů jejich brzdových systémů.

Brembo nabízí velké spektrum použití a řešení, jak z hlediska cenového, tak i z hlediska čistě technických aspektů pro aplikace pro nejprestižnější světové série - Nascar, Prototypes, GT, Formula 3, Endurance, WRC Rally a další.

brzdové třmeny Brembo Racing
___________________________________________________________________________________________________

BREMBO RACING BRZDOVÉ KAPALINY A PEDÁLOVÉ KONZOLY

Vysoká úroveň přišlušenství je jednou z věcí, která dělá rozdíly.

Brembo Racing dodává taktéž pro dosažení optimální výkonu brdového systému 2 úrovně závodních brzdových kapalin. 

Brzdová kapalina Brembo LCF s homologací SUPER DOT 4 představuje vynikající volbu pro použití při track days i v běžném silničním provozu. Jde o základní řadu kapaliny z nabídky Brembo Racing.  Vedle ní stojí kapalina Brembo HTC, která již nedisponuje homologací pro silniční provoz a je tedy vhodná především pro závodní použití a za těmito účely byla i vyvinuta. Určeno speciálně pro vozy, kde se vyskytuje problém s přehříváním brzdového systému, tato kapalina představuje absolutní top mezi produtky dostupnými v současné době napříč celým trhem.

Další příšlušenství z nabídky Brembo Racing zahrnuje kompletní pedálové konzoly, relativně nový typ příslušenství v nabíce značky Brembo pro závodní vozy. Technologie tlakového lití, produkt vhodný pro většinu aplikací vyžadující top výkon. Tato konzola představuje ve svém sektoru naprostý top a díky svým vlastnostem je možné její konkrétní uzpůsobení a adaptace pro velkou škálu aplikací a široké spektrum jezdců. Veškeré 3 hlavní díly - jednotka brzdy / spojky i plynový pedál disponují individuální možností úpravy pedálů a jejich podložek, zatímco taktéž jednotlivé válce jsou k dispozici v různých provedeních a rozměrech.

pedálová konzola Brembo Racing
___________________________________________________________________________________________________

brembo racing brzdové / spojkové válce

Servisovatelné brzdové válce Brembo Racing.

Všechny brzdové / spojkové válce Brembo Racing jsou vyráběné s maximální přesností v minimálních tolerancích exrémně přesným obráběním, díky čemuž je dosažen excelentní výkonu a dlouhá životnost. Ať již obrábění probíhá tlakovým litím či CNC technologií, tyto válce představují absolutní top produkty ve svém segmentu napříč celým závodním sektorem.

Navíc, další přidaná hodnota těchto válců spočívá v jejich jednoduché servisovatelnosti. Není tedy nutné ztrácet čas zasíláním válců do Brembo Racing a zpět. Veškeré brzdové válce Brembo Racing mohou být servisované, což znamená v konečném důsledku výraznou úsporu nákladů.

brzdové válce Brembo Racing
___________________________________________________________________________________________________

pro více informací - katalogy brembo racing ke stažení


RACING PAD Catalogue - katalog Brembo Racing brzdové destičky

CLUB RACING BRAKE SYSTEM Application List - katalog Brembo Racing brzdové kity Club Racing

TRACK DAY DISC KIT Application List - katalog Brembo Racing brzdové kotouče Track Day Disc Kit

banner Brembo Racing katalog