Brembo High Performance

Brembo HPK brzdové systémy - sportovní použití

BREMBO HIGH PERFORMANCE:

TECHnologie na prvním místě

Výsledky značky Brembo v prestižních sériích motorsportu se logicky promítají do neustáleho zlepšování produkce, spolehlivosti a technologií napříč všemi produktovými řadami firmy. Od závodních okruhů až po silniční provoz, Brembo je vždy na špici inovačních technologií.

Brembo HPK řada nabízí Vaším vozům upgrade a vylepšení na všech úrovních tak, aby vždy vyhovovalo daným požadavkům konkrétních uživatelů, kteří se tak mohou plně spolehnout na výkon brzdové soustavy svého vozu.

Výměnou původních OE dílů za díly Brembo z HPK řady speciálně vyvinutými pro zvýšení výkonu brzd vždy získáte větší míru bezpečnosti a životnosti všech dílů brzdové soustavy

Brembo B-M Braking Systems

Nejnovější inovace značky Brembo na poli vysoce výkonných brzdových systémů pro silniční a sportovní použití. Unikátní a atraktivní design, který dodá Vašehu vozu novou a jasnou identitu a v neposlední řadě výrazně přispěje ke zvýšení výkonu brzdového systému a Vaší bezpečnosti.

brzdové třmeny Brembo B-M Série - brake calipers Brembo B-M Série

Brembo GT Braking Systems

Vysoce výkonný brzdový systém vyvinutý ze závodní produktové řady garantující vysoký výkon při zachování dostatečného komfortu pro běžný provoz vhodný i pro použití při track days na okruzích apod.

brzdový systém Brembo GT

GT-R Braking System

Brzdové sytémy Brembo GT-R představují jednu z nejvíce sotisfikovaných možností brzdových systémů sportovních vozů. GT-R je synonymem špičkové kvality, perfektního výkonu a jedinečného designu.

brzdový systém Brembo GT-R

Brembo sportovní kotouče 

Sportovní kotouče řady Brembo Sport představují ideální volbu pro entuziasty z řad uživatelů silnějších vozů pro normální ježdění, kteří jsou orientování více či méne na rychlejší jízdu ve sportovním režimu.

sportovní kotouče Brembo Sport Oro

Sportovní destičky Brembo 

Vyvinuto za účelem použití v běžném sportovním provozu s ohledeme na zvýšení brzdového účinku ve srovnání s běžnými OE materiály při zachování adektvántí úrovně komfortu - toto je řešení ve formě sportovních destiček Brembo Sport z materiálů HP1000 / HP2000.

sportovní brzdové destičky Brembo Sport