Brembo High Performance & Brembo RacingBrembo High Performance / Brembo pro sportovní použití

TECHNOLOgie na prvním místě

Brembo_Sport_M_Performance_brzdové_třmeny
Prestižní výsledky značky Brembo v motorsportu jsou pochopitelně ruku v ruce spjaté s neustálým vývojem a výzkumem v oblasti brzdových systémů, jejichž výsledky jsou logicky aplikovány nejen na poli závodních komponentů, nýbrž benefity v této oblasti vždy dříve či později přecházejí do celého spektra výrobků značky Brembo.  Od okruhů po silniční použití, v případě značky Brembo si můžete být vždy jisti s náskokem v oblasti inovací a tím pádem i perfektním výkonem. 

Řada Brembo HPK nabízí formou upgrade pro sportovní nadšence a zastánce rychlejší jízdy takové typy komponentů, aby vždy co nejvíce vyhovovali daným potřebám a splnili tak požadavky kladené na náročný provoz.

Výměnou původních dílů za sportovní řadu Brembo HPK tak získáte podstatné navýšení výkonu celého brzdového systému. 
___________________________________________________________________________________________________

Brembo Racing

Brembo Racing brake discs_Brembo Racing brake pads

Pro profesionální závodníky

Závodní produkty Brembo jsou vždy vyvíjeny pro použití na profesionální úrovni a pomáhají tak všem týmů a závodníkům k úspěšné účasti na všech úrovních motorsportů včetně těch nejprestižnějších kategoriích.

Brembo Racing brzdové systémy představují synonym kvality v oblasti motorsportu již více než 30 let.

Brembo nabízí širokou řadu závodních produktů pro brzdové systémy exkluzivně vyvinuté za tímto účelem, tj. použití v těch nejnáročnějších podmínkách splňují mimo jiné tyto požadavky: konzistentní výkon, maximální možný účinek, přesnost a kontrolu, vysokou odolnosti i při extrémních teplotách. Všechny produkty Brembo pro závodní nasazení jsou společným výsledkem neustálého vývoje ve spolupráci s nejlepšími týmy a přenesení poznatků z této činnosti do výrobního procesu a to od počátečního designu výrobku jako takového až po finální výrobu a testování.

brzdové destičky Brembo HP 2000