Brembo High Performance & Brembo RacingBrembo High Performance / Brembo pro sportovní použití

BREMBO HIGH PERFORMANCE: TECHNOLOgie na prvním místě

Brembo_Sport_M_Performance_brzdové_třmeny
Prestižní výsledky značky Brembo v motorsportu jsou pochopitelně ruku v ruce spjaté s neustálým vývojem a výzkumem v oblasti brzdových systémů, jejichž výsledky jsou logicky aplikovány nejen na poli závodních komponentů, nýbrž benefity v této oblasti vždy dříve či později přecházejí do celého spektra výrobků značky Brembo.  Od okruhů po silniční použití, v případě značky Brembo si můžete být vždy jisti s náskokem v oblasti inovací a tím pádem i perfektním výkonem. 

Řada Brembo HPK nabízí formou upgrade pro sportovní nadšence a zastánce rychlejší jízdy takové typy komponentů, aby vždy co nejvíce vyhovovali daným potřebám a splnili tak požadavky kladené na náročný provoz.

Výměnou původních dílů za sportovní řadu Brembo HPK tak získáte podstatné navýšení výkonu celého brzdového systému. 

Brembo Racing

brembo RACING

Brembo Racing brake discs_Brembo Racing brake pads

Pro profesionální závodníky

Závodní produkty Brembo jsou vždy vyvíjeny pro použití na profesionální úrovni a pomáhají tak všem týmů a závodníkům k úspěšné účasti na všech úrovních motorsportů včetně těch nejprestižnějších kategoriích.

Brembo Racing brzdové systémy představují synonym kvality v oblasti motorsportu již více než 30 let.

Brembo nabízí širokou řadu závodních produktů pro brzdové systémy exkluzivně vyvinuté za tímto účelem, tj. použití v těch nejnáročnějších podmínkách splňují mimo jiné tyto požadavky: konzistentní výkon, maximální možný účinek, přesnost a kontrolu, vysokou odolnosti i při extrémních teplotách. Všechny produkty Brembo pro závodní nasazení jsou společným výsledkem neustálého vývoje ve spolupráci s nejlepšími týmy a přenesení poznatků z této činnosti do výrobního procesu a to od počátečního designu výrobku jako takového až po finální výrobu a testování.