AP Racing

AP Racing logo

Značka AP Racing patří již více než 50 let mezi leadry na poli výrobců závodních a sportovních systémů brzd a spojek. Nabídka značky zahrnuje segmenty motorsportu, OE, aftermarketu, pancéřovaných vozidel a motocyklů. Výroba firmy AP Racing se základnou v anglickém Coventry představuje výhodnou lokalitu pro snadno obsluhu a komunikaci s předními teamy v oblasti motorsportu nejen na britských ostrovech.  AP Racing patří mezi značky s největšími úspěchy v celé historii motorsportu. V roce 2018 se značky podílela na více jak 30 různých vítězstvích v celkových pořadích v různých mezinárodních seriálech na celém světě. Klíčové produkty v nabídce zahrnují produkty jako jsou brzdové třmeny, spojkové sady, brzdové kotouče, destičky, brzdové válce, velké brzdové sady pro sportovní i závodní vozy a taktéž brzdové komponenty pro motocykly. 

V roce 2018 firma opět prošla certifikací ISO:9001:2015 a registrací IATF 16949:2016, které garantují nejvyšší možné kvalitativní standardy. Tento fakt je nesporným závazkem k pokračování v nastoleném trendu a kontinuitě dodávek závodních dílů jen te nejvyšší kvality.

Závodní nasazení

AP Racing je neustalým inovátorem v oblasti závodních brzd a spojek. Šíře sortimentu zahrnující brzdové systémy od těch pracujících s běžnými ocelovými brzdami až po karbonové produkty, od velkých spojkových lamel pro běžné OE rozměry až po kompaktní karbonové spojky s průměrem 97 mm, F1 multi-plate spojky, které umí přenézt výkony až 1000BHP při 12.000 prm, toto vše je AP Racing. Úspěchy značky AP Racing začali historicky s vozy Auto Union a pokračují do dnešní doby bez přerušení až k nynějším úspěchům s vítězstvím značky Mercedes v F1 2018 šampionátu. Na konci sezóny 2018 AP Racing dosáhlo od roku 1967 již celkem 818 GP vítězství se svými produkty ať již na poli spojek či brzd. Tato dlouhá série úspěchů AP Racing nezahrnuje jen F1, ale také další disciplíny jako WRC, Touring Cars, Nascar, Indy Car, GT a spousty dalších disciplín ve více jak 50 zemích na celém světě. 

Katalogy AP Racing ke stažení

katalog AP Racing 2019

Kompletní katalog AP Racing 2019

- úvodní sekce
- sekce Actuation - válce, konzoly atd.
- sekce Air jacks
- sekce brzdové třmeny
- sekce brzdové kotouče
- sekce brzdové kity
- sekce brzdové destičky
- sekce karbonové spojky
- sekce kovokeramické / organické spojky
- sekce spojkové ložiska, montážní příslušenství
- sekce spojkové díly

AP Racing brzdové destičky AP Racing brzdové kapaliny AP Racing brzdové kotouče
Brzdové destičky Brzdové kapaliny Brzdové kotouče
AP Racing brzdové třmeny AP Racing brzdové válce AP Racing factory brzdové kity
brzdové třmeny brzdové válce, konzoly Factory brzdové kity
AP Racing karbon kotouče AP Racing karbon spojky AP Racing pedálové konzoly
karbon kotouče karbon spojky pedálové konzoly
AP Racing ložiska AP Racing spojkové ložiska AP Racing spojkové sady
mechanismy vypínaní spojek ložiska spojkové sady
US stock car products AP Racing vzduchové hevery AP Racing Formula Student
US Stock car produkty vzduchové hevery Formula Student